سلام خدمت همه ی نابریکایی های عزیز؛

در این مقاله قصد داریم درباره رعایت نکاتی که در هنگام خرید ساعت باید به آن توجه داشته باشیم برای شما صحبت کنیم. در ادامه این مقاله با ما همراه شوید.


هنگام خرید ساعت باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در این مقاله بیشتر توجه ما به برخی نکات در هنگام خرید ساعت مچی است. با وجود بازار های متعدد و تنوع اجناس اینکه بتوانیم ساعت فیک از اصل را تشخیص دهیم موضوعی بسیار پیچیده است. با وجود این، ساده ترین روش برای بررسی و تشخیص ساعت اورجینال و اصل، بررسی برند ساعت در اینترنت است. البته توجه داشته باشید که ساعت های فیک، برندهایی بسیار مشابه دارند؛ در نتیجه در هنگام تایپ اسم برند دقت کنید که حتی یک حرف هم اشتباه نشود.


  • قیمت برند ساعت مد نظرتان را مقایسه کنید

حتما در اینترنت یا فروشگاه های مختلف قیمت برند مورد نظرتان را بدست آورید و با مقایسه آن ها قیمت حدودی را بیابید. ساعت های فیک به وفور در فروشگاه ها یافت می شوند و کیفیت هیچ کدام از آن ها مشخص نیست.

بسیاری از ساعت ها مچی فیک کیفیت خوبی دارند اما فروشنده آن را ارزان می فروشد و برعکس بسیاری از ساعت های فیک کیفیت بسیار بدی دارند و با قیمت بسیار گزافی به فروش می رسند. برای همین حتما سعی کنید تا از فروشگاه های معتبر خرید کنید.


شاید این محصولات را بپسندید :


  • ساعت های اصل خدمات پس از فروش یا همان گارانتی دارند

بسیاری از فروشگاه های ساعت هیچ نوع گارانتی یا خدمات پس از فروشی بر روی کالاهای خود ارائه نمی دهند. خرید ساعت مچی بدون گارانتی یک کار اشتباه است.

البته این مورد شامل ساعت های فیک نمی شود. با این حال انواع ساعت مچی «های کپی» و «اورجینال» باید برای برخی زمینه ها گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه دهند. موتور و رنگ ساعت موارد بسیار مهمی است که حتما باید گارانتی داشته باشند.

وقتی قرار است هزینه زیادی برای خرید ساعت «های کپی» یا اصل کنید، در نتیجه باید از دوام رنگ ساعت مطمئن باشید. آسیب دیدن رنگ در همان سال ابتدایی نشان از بی کیفیت بودن ساعت دارد.

در نتیجه ساعت مچی باید حتما دارای گارانتی معتبر برای رنگ بدنه باشد. موتور ساعت مچی نیز بهتر است گارانتی شده باشد. فرقی ندارد که چه موتوری برروی محصول مورد نظر کار شده باشد، این انتظار می رود که این موتور حداقل برای یک سال برای شما کار کند.

پس بهتر است گارانتی ۱ ساله موتور ساعت را نیز مورد توجه قرار دهید. اصلا یکی از روش های تشخیص ساعت اورجینال و «های کپی» از ساعت های فیک، داشتن یا نداشتن گارانتی است.


  • طول عمر ساعت

آلومینیوم، تیتانیوم و استیل مواد تشکیل دهنده قاب و بدنه ساعت ها هستند. شما می توانید هر جنسی را بیشتر دوست دارید بپسندید. نگهداری و مراقبت از هر کدام از آنها متفاوت است. تیتانیوم از همه سخت تر است و دیرتر خراب می شود.

آلومینیوم در ساعت های سوئیسی بیشتر بکار می رود. همه این مواد آلی به شوینده ها مثل وایتکس حساسند. استفاده از عطرها و اسپری ها نیز ساعت تان را کدر تر و مات تر می کند. استفاده از کرم های دست و صورت و کرم های ضدآفتاب سبب جرم گرفتن ساعت و کاهش عمر آنها می شود.


  • سایز مناسب ساعت و انتخاب ساعت متناسب با استایل ما

سایزمناسب، سایزی است که بتوانید ساعت را بر روی دست به اطراف تکان دهید. ساعتی را تهیه کنید که بند های آن نه آنقدر محکم باشد که به دست بچسبد و نه آنقدر شل باشد که از دست آویزان شود.

به کوچکی و بزرگی آن دقت کنید که اندازه دست شما هست یا خیر. اگر نتواند حرکت کند خیلی کوچک است و اگر بتواند حرکت کند خیلی بزرگ است، اما اگر میانه ی این دو باشد ساعت مناسبی است. اگر شما بلند قد هستید ، باید مطمئن شوید که بند ساعت برای جثه شما کوچک نیست.


هنگام خرید ساعت باید به چه نکاتی توجه کرد؟


  • انتخاب ساعت با توجه به نیاز شما برای استفاده

تهیه ساعت مد نظر بسته به نیاز شما برای استفاده از آن است. اگر شما بدلیل بیزینس و تجارت، سفرهای بین المللی زیادی می روید، به خرید یک ساعت رسمی و هوشمند فکر کنید که به شما در مناطق مختلف زمانی، ساعت آن منطقه را می گوید و امکانات آن گسترده و وسیع است.

ساعت گجت، ساعتی است که هر ساله محبوبیت زیادی را به دست می آورد. این ساعت ها مشخصات و ویژگی های دیگری از جمله تقویم دوربین دیجیتال، و سایر برنامه های دیجیتالی دارند. ساعت های گجت، گرانترین ساعت ها هستند.

اگر در فضاهایی که حرارت بالایی دارند، رفت و آمد می کنید، مطمئن شوید که ساعتی که خریداری می کنید مقاومت بالایی در برابر گرما دارد.

اگر کوهنوردی می کنید یا خلبان هستید یا اینکه به کارهای هیجانی مثل جامپینگ علاقه دارید، موقع خرید حتما از میزان مقاومت فشار ساعتی که پسندیده اید، نیزمطمئن شوید.

توجه داشته باشیید که ساعت انتخابی شما ضد آب داشته باشد.

ویژگی اصلی ساعت، مقاومت آن در برابر آب است، سطح مقاومت ساعت بسته به میزان آبی دارد که وارد صفحه ساعت می شود. سطح بالای مقاومت آب از ۵۰ متر تا ۱۰۰۰ متر است، که از ساعت در برابر آب به هنگام ظرف شستن و شنا در آب های عمیق نیز محافظت می کند. ساعت جنریکی در برابر طوفان هم مقاوم است.


  • وزن ساعت

یکی دیگر از نکات مهم در هنگام خرید ساعت، وزن ساعت مورد نظر است. برخی ساعت ها به سبکی وزن برگ هستند و برخی دیگر مانند یک جسم سنگین برروی دست شما قرار می گیرند. در نتیجه ساعتی بخرید که با آن احساس راحتی بکنید.

کمی زمان بگذارید و موارد گفته شده در بالا را با دقت بخوانید. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که در نهایت سلیقه و بودجه شما در کنار موارد گفته شده، می تواند به شما کمک کند تا بهترین و کارآمد ترین خرید را داشته باشید. سایت نابریکا، فروشگاهی اینترنتی است که شما می توانید با خیال راحت و بدون دردسر از آن خرید کنید.

کلیه حقوق بلاگ متعلق به شرکت نابریکا می باشد
مجله مد، لباس و سبک زندگی » هنگام خرید ساعت باید به چه نکاتی توجه کرد؟